Access Bars

Access Bars®, yaşamımızın farklı alanlarını ve yönlerini temsil eden 32 farklı noktaya dokunularak uygulanan, kişiye hizmet etmeyen tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik yükünden özgürleşmeyi sağlayan bir yöntemdir.

Bir düğmeye basıp, kafanızda sürekli konuşan, yeterince iyi olmadığınızı, hiçbir zaman başarılı olamayacağınızı söyleyip duran, sizi eleştiren sesi susturduğunuzu hayal edin. Hayatınızda yarattığınız her türlü sınırlama, sözleriniz, düşünceleriniz, tutumlarınız, kararlarınız ve inançlarınızla bağlantılıdır. Bar noktalarına hafifçe dokunulduğunda, bu sizi sınırlayan, kısıtlayan, kilitlenmeye neden olan unsurlar temizlenmeye başlar ve potansiyelinizi deneyimlemeniz için yeni bağlantılar oluşur.

Hayatın içinde bir şeyleri bırakmaya, süngülerimizi indirmeye, bariyerlerimizi bir kenara bırakmaya ve başka birinin bize sunduklarını almaya ne kadar açık oluyoruz? Access Bars seansında yaşam ile ilişkimizi değiştiren  “alma, “ kabul etme” unsuru doğal olarak gerçekleşir.

Bugün Access Bars, dünya çapında 170 ülkede, aileler, okullar, işletmeler, sporcular, cezaevleri, psikologlar, sanatçılar ve daha bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Access Bars® Faydaları Nelerdir?

Access Bars uygulanan insanlar, daha iyi sağlık, daha az stres, uyku kolaylığı, kilo kaybı, daha iyi ilişkiler, kaygıdan kurtulma gibi konularda fayda sağladıklarına dair geri bildirimlerde bulunmaktadır.

Access Bars® Seansında Neler Olur?

Hayatınızda tamamen rahatladığınız, özen gösterildiğiniz, değerli hissettiğiniz zamanları hatırlıyor musunuz? Yoksa bunun üzerinden çok mu zaman geçti? Access Bars seansında kişinin öncelikle hissettiği bu haldir. Seans sırasında yaşananlar her kişinin kendine özgü olmakla birlikte, kişiler genellikle derin bir rahatlama hissi duyar ve hatta uykuya dalarlar. Bazı insanlar kendi hayatlarından görüntüler görür, vücutlarında bir takım etkiler yaşarlar. Doğru ya da yanlış yoktur. Bir takım sorularla ortaya çıkanların etkilerinden özgürleşme hedeflenir.

Öz’üm Yaşam ve Gelişim’de Access Bars® Seansında Neler Olur?

Çalışmamızın etkisinden uzun süreli faydalanmak ve hayatta dair farkındalıklar edinmek için Access Consciousness sisteminin araçları ve soru kalıpları gelen kişi ile paylaşılır. Aromaterapinin olumlu etkisinden ve öz yağların olumlu frekanslarından  faydalanılır.

Access Bars seansının sizin için nasıl olacağını öğrenmenin en iyi yolu kendinizin denemesidir!

Eğer seni kısıtlayan duyguları, düşünceleri, inançları değiştirebilseydin hayat nasıl olurdu?