Theta Healing

ThetaHealing®, Theta beyin dalgasını kullanarak fiziksel, psikolojik ve ruhsal iyileşme yaratan bir meditasyon sürecidir. Theta beyin dalgası derin uykuya geçmeden önceki, zihnimizin ve kalbimizin kapılarını açtığımız, yargılardan sıyrıldığımız bir frekanstır (4-7.5hz arası). Normal şartlarda beynimiz beta frekansındadır (13-30 hz). Kesin yargıların olduğu, iyi ve kötünün bulunduğu alanda, Beta frekansında, yaşantımızı zorlaştıran durumlardan özgürleşmek kolay değildir. ThetaHealing® bilincimizi bu materyalist boyuttan, Beta frekansından çıkararak , Yaradan’ın sevgi enerjisinin olduğu boyutla, Theta frekansıyla rezone ederek, bilinçaltı kayıtlarını değiştirebilmemizi sağlar.

Beta frekansında bizi engelleyen inanç, düşünce, korku, önceki nesillerden aktarılan yaşanmışlıklar gibi bir çok durum, Theta boyutunda değiştirilip, dönüştürülür. Yaradanın şifasına tanık olunur.

Evet derseniz, değişim anda olur.

Hiçbir şey kesin değilken, her şey mümkündür.

ThetaHealing®in  Seansında Neler Olur?:

Sizi zorlayan konuya dair kök inançlar, duygular, anne karnından itibaren tüm yaşanmışlıklar, atalardan gelen aktarımlar tek tek, kazma denilen yöntemle bulunur. Bu konuların fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal bedenlerinizden çıkarılarak, yerlerine pozitif inançlar ve hisler yüklenir.  Sizi sınırlayan sebepler, sizi güçlendiren kayıtlarla ve hislerle yeniden programlanır. Belirli inançlara, olumsuz kayıtlara sahip olup olmadığınızı ve bunların değişip değişmediği bir tür kinesiyoloji türü olan kas testi ile doğrulanır. Kas testi bu süreçte bedenimizin bilgeliğinden yararlanma olanağı bize sunar.

ThetaHealing®’de tüm süreç kişinin rızası ve izni ile çalışır. Seans başlamadan önce yeterli miktarda su içilmesi tavsiye edilir.

ThetaHealing®in  Faydaları:

Potansiyelinizi sınırlayan temel inanç ve düşüncelerden, olumsuz duygulardan özgürleşmenizi sağlar.

Zihinsel sağlığınızı etkileyen endişe, stres ve depresyonu gidermeye yardımcı olur.

Kendinizle ve başkalarıyla olan uyum içinde olmanızı sağlar.

Bağımlılık, Öfke sorunları, Madde bağımlılığı, Kaygı, Korku, Keder, Suçluluk, Kıskançlık, Yalnızlık, Takıntılar, Fobiler, Stres, Travma alanlarında yaşanan sıkıntıların çözümlenmesine yardımcı olur.

Yaradan ile bağlantı kurmanıza ve uyum içinde hissetmenize destek olur.

ThetaHealing® Tarihçesi:

ThetaHealing®, Vianna Stibal’ın iyileşemem denen kanser rahatsızlığını iyileştirip, binlerce insanı sağlığına kavuşmasına destek vermesi ile ortaya çıkmıştır. Daha sonra Vianna Stibal, Yüce Yaratıcı ile herkesin bağlantıda bağlantıda olduğunu ve herkesin kendi şifası için çok şey yapabileceğini anlatmak için, ThetaHealing®yöntemini metodlaştırmıştır ve tüm Dünya’ya yayılmıştır.

Frekanslara dair:

1924’de beyin frekanslarını keşfeden Alman psikiyatr Hans Berger’dir. Yapılan laboratuar testleri sonucunda beynin alfa, beta, teta ve delta dalgaları diye adlandırılan elektriksel frekans boyutları olduğu keşfedilmiştir. Beynimizin yaydığı frekanslar Beta (13–30 Hz), Alfa (8–12 Hz), Theta (4–8 Hz) ve Deltadır (0.1–4 Hz).